Filed Under | Leave a Comment

Oficjalna notka prasowa o Mobilization:

22 września w Łodzi zagoszczą specjaliści z branży IT zajmujący się technologiami mobilnymi. Tego dnia, na wydziale FTIMS Politechniki Łódzkiej odbędzie się druga edycja łódzkiej konferencji o technologiach mobilnych – Mobilization, będąca inicjatywą Stowarzyszenia Łódź JUG.

Tematyka konferencji obejmuje rozwój aplikacji mobilnych dla tabletów i smartfonów ze szczególnym uwzględnieniem platform takich jak Android, iOS oraz Windows Phone, a także zagadnień związanych z HTML 5.

Konferencja jest przeznaczona dla studentów, programistów, architektów, kierowników projektów i każdego zainteresowanego technicznymi aspektami tworzenia aplikacji ze świata technologii mobilnych.

Poruszone na konferencji aspekty, będą dotyczyć rozwoju aplikacji, rozwiązań skierowanych na platformy mobilne oraz sposobów na rozwijanie biznesu przy użyciu platform mobilnych.

Wydarzenie jest organizowane z inicjatywy Stowarzyszenia Łódź JUG – Jest to grupa związanych z językiem Java działająca od ponad 4 lat w Łodzi na rzecz rozwoju kompetencji kadr IT w Łodzi i okolicach.

Konferencja jest wspierana przez firmy: Cybercom, Mobica, Samsung, Rule Financial, LSI Software,TomTom, Ericpol, eConsulting, Ericpol, Mobeelizer, Symphony Teleca.

Więcej informacji na stronie konferencji: www.mobilization.pl
Konferencja jest darmowa, wymagana jest rejestracja.

Zapraszamy 22 września do Łodzi.

Banery

http://2012.mobilization.pl/partners/banners/

 

 

TECHNOLOGY
PLATINUM SPONSORS
GOLD SPONSORS
SILVER SPONSORS
ORGANIZER
HONORARY PATRONAGE
PARTNERS